Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L655D HDD Protection Utility 2.2.0.4 for Windo

Toshiba Satellite L655D HDD Protection Utility 2.2.0.4 for Windo to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 167
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Toshiba
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: hddprot-20100520160549.zi...
Toshiba Satellite L655D HDD Protection Utility 2.2.0.4 for Windo jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite L655D HDD Protection Utility 2.2.0.4 for Windo, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8 czy Brother MFC-9460CDN Printer BR-Script Driver 1.00 x64. Aplikacja Toshiba Satellite L655D HDD Protection Utility 2.2.0.4 for Windo może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.