Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Washington Post for iPad 2.0.0

The Washington Post for iPad to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. The Washington Post for iPad może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników The Washington Post

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1274
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: The Washington Post
Rozmiar: 28 KB
Nazwa pliku:
The Washington Post for iPad to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Za stworzenie The Washington Post for iPad odpowiedzialna jest firma The Washington Post.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.0.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić American Cinematographer Magazine oraz Veranda Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.