Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Spectator Magazine 2.0

The Spectator Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z The Spectator Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników The Spectator (1828) Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 622
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: The Spectator (1828) Ltd
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
The Spectator Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. The Spectator Magazine powstało w studiu firmy The Spectator (1828) Ltd.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.0. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad oraz Digital Photographer.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.