Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Sims 3 Patch Digital Download 1.29.55

The Sims 3 Patch 1.29.55 to poprawka do trzeciej odsłony popularnych simsów. Poprawiono grafikę łapanych ryb, gdy nie jest zainstalowany dodatek Zwierzaki. Poprawiono błąd oświetlenia związany z główkami dzieci Simów. Wprowadzono także cały szereg zmian dotyczących dodatków do gry.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3080
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Electronic Arts
Rozmiar: 143.75 MB
Nazwa pliku: Sims3_1.29.55.014017_from...
The Sims 3 Patch 1.29.55 to poprawka do trzeciej odsłony popularnych simsów. Poprawiono grafikę łapanych ryb, gdy nie jest zainstalowany dodatek Zwierzaki. Poprawiono błąd oświetlenia związany z główkami dzieci Simów. Wprowadzono także cały szereg zmian dotyczących dodatków do gry. Pełna lista zmian znajduje się na oficjalnej stronie.

The Sims 3 to kolejna część tej niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Gracze mogą w jeszcze większym stopniu wcielić się w swoje wirtualne postacie. Simy swobodnie spacerują, przemieszczają się po ulicach, odwiedzają domy sąsiadów i zwiedzają całą okolicę. Mogą przechadzać się z przyjaciółmi po centrum miasta, zawierać nowe znajomości w parku lub przypadkowo spotykać znajomych. Wydawca tego tytułu jest Electronic Arts.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.