Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Supermicro X9DAi Matrox Graphics Driver 1.02.05s

Supermicro X9DAi Matrox Graphics Driver 1.02.05s to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy MATROX.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 305
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: MATROX
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: v1.02.05s.zip
Supermicro X9DAi Matrox Graphics Driver 1.02.05s to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy MATROX.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Foxconn R20-G2/G4 Realtek Audio Driver 2.18 i Sager NP4750 AMD Chipset Driver 1.1.0.0 for XP. Supermicro X9DAi Matrox Graphics Driver 1.02.05s poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.