Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Stone Age 1.0

Stone Age jest całkowicie bezpłatną platformówką, w której gracze przejmują kontrolę nad jaskiniowcem. Wcielając się w tą postać mamy okazję przejść cały cykl ewolucji – na początku rozpoczynamy w jaskini, by z czasem stanąć na dwóch nogach, upolować zwierzynę oraz zdobyć wymarzoną kobietę.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 388
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Francisco Munguia
Rozmiar: 9.83 MB
Nazwa pliku: stone_age.exe
Stone Age jest całkowicie bezpłatną platformówką, w której gracze przejmują kontrolę nad jaskiniowcem. Wcielając się w tą postać mamy okazję przejść cały cykl ewolucji – na początku rozpoczynamy w jaskini, by z czasem stanąć na dwóch nogach, upolować zwierzynę oraz zdobyć wymarzoną kobietę. Warto zaznaczyć, że Stone Age prezentuje się bardzo dobrze zarówno pod względem graficznym, jak również dźwiękowym (klimatyczna muzyka). Atutem tej produkcji są także liczne żarty oraz odniesienia do współczesnego świata.

Stone Age doskonale spisuje się zarówno na słabszych jak i mocniejszych komputerach. Produkcja ta nie musi być instalowana na dysku twardym i jest prosta w obsłudze (większość czynności wykonywana jest przy pomocy strzałek).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.