Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SAPPHIRE PURE White A55M Realtek Audio Driver 2.65 for XP

SAPPHIRE PURE White A55M Realtek Audio Driver 2.65 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 278
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: WDM_R265_6345418377836228...
SAPPHIRE PURE White A55M Realtek Audio Driver 2.65 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz SAPPHIRE PURE White A55M Realtek Audio Driver 2.65 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ12JHX Firmware Extension Parser Device Driver 8.0. czy Toshiba Satellite L755D ATI Sound Driver 7.11.0.7710 for Windows. SAPPHIRE PURE White A55M Realtek Audio Driver 2.65 for XP to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.