Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung NP530U4BI Series 5 Battery Life Extender Tool 1.0.0.11 f

Samsung NP530U4BI Series 5 Battery Life Extender Tool 1.0.0.11 f to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Samsung.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 5249
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Battery_Life_Extender_WXP...
Samsung NP530U4BI Series 5 Battery Life Extender Tool 1.0.0.11 f to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Samsung.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Samsung NP530U4BI Series 5 Battery Life Extender Tool 1.0.0.11 f, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkCentre M50 CD ISO Flash BIOS 2AKT51A czy Lenovo ThinkCentre M55p HLDS GSA-H30L Firmware 1.06 for Vista. Programiści Samsung zadbali, by Samsung NP530U4BI Series 5 Battery Life Extender Tool 1.0.0.11 f były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.