Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Runner’s World ITA 4.2.5

Runner’s World ITA to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Hobby. Runner’s World ITA to aplikacja wprowadzona na rynek przez Tri Active Media Ltd

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 404
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
Runner’s World ITA to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Za stworzenie Runner’s World ITA odpowiedzialna jest firma Tri Active Media Ltd.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 4.2.5. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić SELF Magazine oraz SAILING Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.