Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Rhythm: the magazine for drummers 2.1

Rhythm: the magazine for drummers to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. Rhythm: the magazine for drummers to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 464
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 24 KB
Nazwa pliku:
Rhythm: the magazine for drummers to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Rhythm: the magazine for drummers zostało stworzone przez firmę Future plc.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.1 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić CZTERY KĄTY - Magazyn o wnętrzach oraz Martha Stewart Living Magazine for iPad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.