Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Pure Calendar widget (agenda) 3.0.0

Pure Calendar widget (agenda) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. Pure Calendar widget (agenda) wprowadzono na rynek przez Francois DESLANDES

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 775
Cena/licencja: 7,99 zł
Producent/dystrybutor: Francois DESLANDES
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=org.koxx.pure_...
Pure Calendar widget (agenda) to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami. Za stworzenie Pure Calendar widget (agenda) odpowiedzialna jest firma Francois DESLANDES.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 3.0.0. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić 4EXT Recovery Control oraz Bateria HD Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.