Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Pro Evolution Soccer 2011 Trailer (Gameplay)

Pro Evolution Soccer 2011 Trailer (Gameplay) to zapowiedź nadchodzącego piłkarskiego hitu ze stajni Konami, który ukaże się tej jesieni na takie platformy jak PC, Xbox 360, PS3, Wii, PSP oraz PS2.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 880
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Konami
Rozmiar: 183.85 MB
Nazwa pliku: PES2011_Gameplay.mov
Pro Evolution Soccer 2011 Trailer (Gameplay) to zapowiedź nadchodzącego piłkarskiego hitu ze stajni Konami, który ukaże się tej jesieni na takie platformy jak PC, Xbox 360, PS3, Wii, PSP oraz PS2. Twórcy dzieła wprowadzili wiele ciekawych nowości m.in. specjalny pasek mocy, który umożliwia podanie piłki lub strzał z bardzo precyzyjnie wybraną przez gracza siłą. Udoskonalono również mechanikę rozgrywki poprawiając takie elementy jak SI przeciwników komputerowych, dokładność podań (te nie będą już automatycznie kierowane do najbliższego przeciwnika) czy możliwość „kontrolowania” tempa spotkania.

Na filmie Pro Evolution Soccer 2011 Trailer (Gameplay) mamy okazję podziwiać dwa spotkania (Niemcy – Holandia oraz Portugalia – Argentyna), na których zobaczymy nowe reakcje piłkarzy na sytuacje sporne w grze, poprawioną grafikę i wiele więcej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.