Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Calibre UK PremierViewProHD-LED Scaler Firmware 1-6-2A-7370

Calibre UK PremierViewProHD-LED Scaler Firmware 1-6-2A-7370 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Liczba pobrań: 139
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: PVPro_HD_CUK_LED_1-6-2a_7...
Calibre UK PremierViewProHD-LED Scaler Firmware 1-6-2A-7370 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Calibre UK PremierViewProHD-LED Scaler Firmware 1-6-2A-7370 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkPad SL400 Power Manager Utility 5.20 for XP, czy Dell Precision T3600 NVIDIA NVS300 Graphics Driver 295.75 for Vi. Programiści Others zadbali, by Calibre UK PremierViewProHD-LED Scaler Firmware 1-6-2A-7370 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.