Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad X131e Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6649 for XP/

Lenovo ThinkPad X131e Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6649 for XP/ są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 81
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: g8a108ww.exe
Lenovo ThinkPad X131e Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6649 for XP/ to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkPad X131e Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6649 for XP/, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Albatron KX18DS ProII BIOS 1.01c Beta czy Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Fatal1ty Professional Audio . Programiści REALTEK zadbali, by Lenovo ThinkPad X131e Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6649 for XP/ były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.