Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WinRAR (64-bit) 5.00

WinRAR to bardzo znany archiwizer. Posłuży do kompresji, dekompresji, zarządzania i naprawy archiwów w formacie RAR.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1387
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: RarLabs
Rozmiar: 1.97 MB
Nazwa pliku: winrar-x64-500.exe

[inne wersje programu WinRAR (64-bit)]
WinRAR to wszechstronny program do kompresji, dekompresji, zarządzania i naprawy archiwów w formacie RAR. Popularny i ceniony przez wielu użytkowników na całym świecie za możliwości oraz prostotę działania. W najnowszej wersji poprawiono kilka błędów m.in usunięto problem z otwieraniem spakowanego pliku w przypadku Windows PE.

WinRAR obsługuje wiele formatów plików archiwum, jak chociażby RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z 7-Zip czy obrazy płyt CD w standardzie ISO. Integruje się z systemowym Eksploratorem, dzięki czemu można z poziomu menu kontekstowego wykonywać najpopularniejsze operacje. Dzięki rozbudowanym funkcjom można planować archiwizację wybranych katalogów#, korzystać z przyjaznych kreatorów lub testować skompresowane zbiory. Funkcje przeszukiwania dysków są pomocne a w dodatku działają bardzo szybko. W programie dostępny jest benchmark komputera, który może posłużyć do porównywania osiągów procesora lub całego peceta. Zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z dobrodziejstw linii poleceń.

W wersji 5 wprowadzony zostaje nowy format kompresji - RAR 5.0. Wprowadzono tu nowe algorytmy, odpowiedzialne za optymalne spakowanie danych. usunięto wsparcie dla .rNN, a także autoryzację. Dodano rozpakowywanie XZ, a także zwiększono liczbę woluminów RAR+REC do 65355 (z 255 dotychczasowych).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.