Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Genius PenSketch M912A Tablet Driver 2.3.2.1

Genius PenSketch M912A Tablet Driver 2.3.2.1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy GENIUS.

Liczba pobrań: 168
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: GENIUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: ioTablet-V2.3.2.1.zip
Genius PenSketch M912A Tablet Driver 2.3.2.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma GENIUS.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Genius PenSketch M912A Tablet Driver 2.3.2.1, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów SMSC LAN9730 Ethernet Adapter Driver 2.6.0.7 for Windows 7 czy Sony Vaio VPCY216FX/L TouchPad Settings Utility 1.0. Genius PenSketch M912A Tablet Driver 2.3.2.1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.