Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Dri

Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Dri są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 192
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_raid_a...

[inne wersje programu Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Dri]
Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Dri jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Dri to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gateway ID58 Intel Chipset Driver 9.0.0.1011 for Vista, czy Matrox P690 LP PCIe x16 Graphics Driver 4.03.00.147 Beta for Win. Aplikacja Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Dri może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.