Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

COWON iAUDIO G2 Media Player Firmware 1.21 JP

COWON iAUDIO G2 Media Player Firmware 1.21 JP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Cowon.

Liczba pobrań: 78
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Cowon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: iAUDIO_G2_1_21j.zip
COWON iAUDIO G2 Media Player Firmware 1.21 JP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Cowon.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz COWON iAUDIO G2 Media Player Firmware 1.21 JP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) AMD Chipset Driver 8.641 fo lub Acer Aspire 8530G Conexant Modem Driver 7.62.0.0 for Vista. Aplikacja COWON iAUDIO G2 Media Player Firmware 1.21 JP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.