Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock H61M-S BIOS 1.80

ASRock H61M-S BIOS 1.80 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Liczba pobrań: 434
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: H61M-S1.80ROM.zip
ASRock H61M-S BIOS 1.80 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

ASRock H61M-S BIOS 1.80 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite U400 BIOS 5.00, czy EVGA X58 Classified3 Marvell LAN Driver 12.10.10.3 for Windows 8. ASRock H61M-S BIOS 1.80 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.