Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Optiplex 9010 AIO TEAC DV-28SW Firmware D2G

Dell Optiplex 9010 AIO TEAC DV-28SW Firmware D2G to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Teac.

Liczba pobrań: 215
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Teac
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R284484.zip
Dell Optiplex 9010 AIO TEAC DV-28SW Firmware D2G jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Teac.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Dell Optiplex 9010 AIO TEAC DV-28SW Firmware D2G, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCZ116GX/S Power Management Software 5.0.1.01270 for czy Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive. Dell Optiplex 9010 AIO TEAC DV-28SW Firmware D2G poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.