Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Q67M-D2H-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter

Gigabyte GA-Q67M-D2H-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Liczba pobrań: 74
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_5m_6se...
Gigabyte GA-Q67M-D2H-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-Q67M-D2H-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP 2000-352NR Intel Chipset Utility/Driver 9.2.0.1015 lub Toshiba Satellite Pro L550 Intel Graphics Driver 8.15.10.1986 fo. Kod programu Gigabyte GA-Q67M-D2H-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.