Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AutoHotkey 1.1.11.00

AutoHotkey to program pozwalający na przyporządkowanie niemal wszystkiego do określonych czynności myszki czy też klawiszy klawiatury. Dokonuje tego za pomocą tworzonych przez użytkownika makr.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 750
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: AutoIt Team
Rozmiar: 2.64 MB
Nazwa pliku: AutoHotkey_L_Install_1.1....

[inne wersje programu AutoHotkey]
AutoHotkey to darmowy program o otwartym kodzie źródłowym, który pozwala na przyporządkowanie niemal wszystkiego do określonych czynności myszki czy też klawiszy klawiatury – obsługiwany jest także joystick. Aplikacja ta tworzy makra, które możemy dowolnie modyfikować.

AutoHotkey pozwoli na przykład na stworzenie makr dla programów tekstowych – gdy będziemy pisać „btw”, zmieni on automatycznie zapis na „by the way” lub bardziej polskie „a przy okazji”. Oczywiście makra takie musimy stworzyć sami, jednak zawarto tu dość duży plik z pomocą, pozwalający łatwo opanować tą sztukę. Można także zmieniać układ klawiatury poprzez remapowanie jej. Oprócz tego aplikacja pozwala na wyciszanie i ściszanie dźwięku karty muzycznej, używanie joysticka albo myszki jako klawiatury, czy też sprawiać, że wybrane okienko będzie przeźroczyste, zawsze na górze lub też zmieni się jego kształt. Każde makro można zapisać jako plik wykonywalny (.exe), który da się potem uruchomić na komputerze bez zainstalowanego programu.

Na tej stronie znajduje się przykładowy skrypt programu, który demonstruje sposób przyporządkowywania samodzielnych funkcji żądanej kombinacji klawiszy.

Kolejna wersja programu przynosi poprawki funkcjonalności i likwidację zauważonych bugów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.