Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-MA770-S3 (rev. 2.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Dr

Gigabyte GA-MA770-S3 (rev. 2.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Dr jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Liczba pobrań: 114
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_sata_a...
Gigabyte GA-MA770-S3 (rev. 2.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Dr to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-MA770-S3 (rev. 2.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Dr, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów HP 2000-2a01XX Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6586 for Windows 7 czy Acer Aspire M5-481G Intel Chipset Driver 9.3.0.1020 for Windows . Gigabyte GA-MA770-S3 (rev. 2.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Dr poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.