Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Vizio CA24-A1 Primax WDM Driver 1.0.0.4 for Windows 8

Vizio CA24-A1 Primax WDM Driver 1.0.0.4 for Windows 8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Liczba pobrań: 163
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: WDMSetup.exe
Vizio CA24-A1 Primax WDM Driver 1.0.0.4 for Windows 8 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Vizio CA24-A1 Primax WDM Driver 1.0.0.4 for Windows 8, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkPad Edge E120 Intel WiMAX Driver 7.10.0000 czy Gigabyte GA-H55-USB3 (rev. 2.0) Intel Management Engine Interfac. Programiści Others zadbali, by Vizio CA24-A1 Primax WDM Driver 1.0.0.4 for Windows 8 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.