Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ11NGX/X Broadcom Bluetooth Firmware Update Tool 2.

Sony Vaio VPCZ11NGX/X Broadcom Bluetooth Firmware Update Tool 2. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sony.

Liczba pobrań: 75
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BRFOTH-00225490-1040.EXE
Sony Vaio VPCZ11NGX/X Broadcom Bluetooth Firmware Update Tool 2. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Sony Vaio VPCZ11NGX/X Broadcom Bluetooth Firmware Update Tool 2., warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Philips 221S3LCS/00 Monitor Driver 1.0 for Windows 7 lub Gateway MD73 BIOS 9911. Aplikacja Sony Vaio VPCZ11NGX/X Broadcom Bluetooth Firmware Update Tool 2. może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.