Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-MA790GP-UD4H (rev. 1.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstal

Gigabyte GA-MA790GP-UD4H (rev. 1.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstal jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 355
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_sata_a...
Gigabyte GA-MA790GP-UD4H (rev. 1.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstal to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-MA790GP-UD4H (rev. 1.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstal, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite L875 HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.11 for Window lub ECS B75H2-M3 (V1.0) BIOS 12/06/2012. Gigabyte GA-MA790GP-UD4H (rev. 1.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstal to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.