Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASUS PadFone Firmware 10.2.1.9 CHT

ASUS PadFone Firmware 10.2.1.9 CHT to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Asus.

Liczba pobrań: 192
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: CHT_PadFone_user_VER10219...
ASUS PadFone Firmware 10.2.1.9 CHT jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asus.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz ASUS PadFone Firmware 10.2.1.9 CHT, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Samsung UN60ES7100F LED TV Firmware 1026.1 czy Abit IP35 Marvell LAN Driver 10.51.3.3. ASUS PadFone Firmware 10.2.1.9 CHT poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.