Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock FM2A75M-ITX Realtek LAN Driver 6250 for Vista

ASRock FM2A75M-ITX Realtek LAN Driver 6250 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 66
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Realtek_Vista64_Vista6250...
ASRock FM2A75M-ITX Realtek LAN Driver 6250 for Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP Mini 100e Education Edition Base Model Ralink WiFi Driver 3.1 i Dell OptiPlex 210LN TSST TS-H192C Firmware DE01. Kod programu ASRock FM2A75M-ITX Realtek LAN Driver 6250 for Vista został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.