Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.2 for W

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.2 for W to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 179
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_lan_intel_v17.2...
Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.2 for W to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASUS X55C BIOS Flash Utility 2.41.0 for Windows 7 x64 i Dell Alienware Area-51 ALX SP2309W Monitor Driver A00-00 for Win. Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.2 for W poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.