Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway ID49C BIOS 1.02

Gateway ID49C BIOS 1.02 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Gateway.

Liczba pobrań: 207
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gateway
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOS_Gateway_1.02_A_A.zip
Gateway ID49C BIOS 1.02 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gateway.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI P67A-G45 (B3) Intel RST Driver 10.5.0.1027 i Dell Dimension 9150 ATI TV Tuner Driver 1.17.24.223. Gateway ID49C BIOS 1.02 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.