Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha Headset Firmware D0.01.21A

Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha Headset Firmware D0.01.21A to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Creative.

Liczba pobrań: 327
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Creative
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SBTA_MACFW_US_D0_01_21A.d...
Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha Headset Firmware D0.01.21A jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Creative.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASUS VivoBook S500CA BIOS 202 i Lenovo ThinkPad R60e Fingerprint Software 5.6.2.3650 for XP64/Vi. Programiści Creative zadbali, by Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha Headset Firmware D0.01.21A były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.