Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61N-USB3 (rev. 1.0) BIOS F8

Gigabyte GA-H61N-USB3 (rev. 1.0) BIOS F8 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 263
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_ga-h61n-usb3_f8.e...
Gigabyte GA-H61N-USB3 (rev. 1.0) BIOS F8 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Foxconn MCP61SM2MA-RS2H BIOS 662W1P45 i ASRock FM2A85X-ITX AMD SATA RAID Utility 3.3.1540.24 for Windows. Kod programu Gigabyte GA-H61N-USB3 (rev. 1.0) BIOS F8 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.