Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster Live! 24-bit External Driver 1.02.00 for

Creative Sound Blaster Live! 24-bit External Driver 1.02.00 for jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CREATIVE.

Liczba pobrań: 249
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CREATIVE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: USB_PCDRV_LB_WIN8_1_02_00...
Creative Sound Blaster Live! 24-bit External Driver 1.02.00 for jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma CREATIVE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Creative Sound Blaster Live! 24-bit External Driver 1.02.00 for , posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ASRock Z77 Pro4-M Intel Rapid Start Utility 1.0.6 for Windows 7/ czy Matrox Parhelia 128MB Graphics Driver 2.12.00.147 SE for Server . Kod programu Creative Sound Blaster Live! 24-bit External Driver 1.02.00 for został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.