Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Alienware Aurora ALX PLDS DH-8B2SH Firmware SD11 for Window

Dell Alienware Aurora ALX PLDS DH-8B2SH Firmware SD11 for Window to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki PLDS.

Liczba pobrań: 216
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: PLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: HB2_SD11.zip
Dell Alienware Aurora ALX PLDS DH-8B2SH Firmware SD11 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki PLDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Dell Alienware Aurora ALX PLDS DH-8B2SH Firmware SD11 for Window, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ134GX/B Ricoh PCIe Card Reader Driver 6.13.3.4 czy Toshiba Satellite Pro L450D Atheros WLAN Client Manager Tool 8.0. Dell Alienware Aurora ALX PLDS DH-8B2SH Firmware SD11 for Window to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.