Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Mini 10 Realtek USB 2.0 Card Reader Driver 6.1.7

Lenovo ThinkPad Mini 10 Realtek USB 2.0 Card Reader Driver 6.1.7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Realtek.

Liczba pobrań: 81
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Realtek
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 6wx109ww.exe
Lenovo ThinkPad Mini 10 Realtek USB 2.0 Card Reader Driver 6.1.7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Realtek.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sager NP4020 SIS USB 2.0 Driver 5.1.2600.41 for 2000/XP i Brother MFC-8950DW Printer Firmware Update Tool 3.7.0 for Mac OS. Aplikacja Lenovo ThinkPad Mini 10 Realtek USB 2.0 Card Reader Driver 6.1.7 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.