Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway MP8701 NVIDIA Graphics Driver 83.9 for XP

Gateway MP8701 NVIDIA Graphics Driver 83.9 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma NVIDIA.

Liczba pobrań: 77
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: VGA_NVIDIA_83.9_XPx86XPx6...
Gateway MP8701 NVIDIA Graphics Driver 83.9 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ11MGX/X Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 x64 i Sony Vaio VPCZ12MGX/X Intel Centrino WLAN Driver 13.1.1.1 for XP. Aplikacja Gateway MP8701 NVIDIA Graphics Driver 83.9 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.