Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lyrics4You 1.09

Jeden z niewielu programów umożliwiających tworzenie profesjonalnych prezentacji karaoke w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem nie tylko standardowych plików MIDI, ale także plików w najpopularniejszych formatach audio: WAV, MP3.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 857
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Darek Grenda
Rozmiar: 3.73 MB
Nazwa pliku: setup.exe

[inne wersje programu Lyrics4You]
Jeden z niewielu programów umożliwiających tworzenie profesjonalnych prezentacji karaoke w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem nie tylko standardowych plików MIDI, ale także plików w najpopularniejszych formatach audio: WAV, MP3. Wykorzystanie biblioteki DirectX pozwala na płynne wyświetlanie tekstu karaoke i swobodne dostosowanie tła, czcionki a nawet pokazu slajdów z wieloma efektami przenikania. Intuicyjny edytor karaoke pozwala szybko stworzyć własny tekst, a efekty pracy można obserwować w czasie rzeczywistym.

Lyrics4You może służyć też jako zwykły odtwarzacz muzyki z PC, posiadający większość cech klasycznego playera, takich jak playlista z możliwością zapisu i odczytu list odtwarzania w formacie PLS i M3U, edytory TAG-ów (MP3, OGG, MPC, APE) oraz wiele więcej. 30-dniowa wersja testowa pozwala w pełni zapoznać się ze wszystkimi zaletami programu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.