Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Kaspersky SalityKiller 1.3.6.0

Kaspersky SalityKiller to zaawansowane narzędzie, pozwalające wyleczyć infekcje jak Virus.Win32.Sality.aa, Virus.Win32.Sality.ae, Virus.Win32.Sality.ag, Virus.Win32.Sality.bh.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 26287
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Kaspersky Lab
Rozmiar: 171 KB
Nazwa pliku: salitykiller_1.3.6.0.exe

[inne wersje programu Kaspersky SalityKiller]
Kaspersky SalityKiller to narzędzie do usuwania wirusów Virus.Win32.Sality.aa,ae,ag,bh. Uwaga - do poniższych zaleceń należy się tylko wtedy, gdy na zainfekowanym komputerze NIE jest zainstalowany produkt Kaspersky Lab i / lub, jeśli komputer jest już zainfekowany, a produkt Kaspersky Lab nie może być zainstalowany w standardowy sposób. Eksperci firmy Kaspersky Lab zalecają również korzystanie z Dysku ratunkowego do wyleczenia zainfekowanego komputera.

Kaspersky SalityKiller umożliwia wykrywanie i leczenie wyłącznie następujących modyfikacji wirusa Sality: Virus.Win32.Sality.aa, Virus.Win32.Sality.ae, Virus.Win32.Sality.ag, Virus.Win32.Sality.bh. W celu wyleczenia komputer z infekcji wirusem Virus.Win32.Sality, wykonaj następujące działania:

- pobierz plik SalityKiller.zip

- wypakuj archiwum SalityKiller.zip

- uruchom plik SalityKiller.exe na każdym komputerze jednocześnie (na przykład, poprzez Kaspersky Administration Kit, lub profile grupowe danego serwera) na wszystkich komputerach, na których administrator domeny może się zarejestrować i pracować

Uwaga

Aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się infekcji w sieci podczas dezynfekcji tej grupy komputerów, nie należy się logować jako administrator domeny na innych komputerach.

Nie przerywaj lub nie kończ działania narzędzia dopóki wszystkie komputery w sieci nie zostaną wyleczone.

Po zakończeniu leczenia może być konieczne ponowne uruchomienie systemu.

Upewnij się, że ikona antywirusa zmieniła się na kolor czerwony.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.