Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Movienizer 5.6 Build 326

Movienizer to aplikacja do zarządzania zbiorami naszych filmów - zarówno na twardym dysku, jak i na płytach. Posiada dziesiątki opcji, które umożliwiają tworzenie katalogu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 243
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: ManiacTools
Rozmiar: 20.6 MB
Nazwa pliku: movienizer.exe

[inne wersje programu Movienizer]
Movienizer to aplikacja do zarządzania kolekcją filmową. Pozwala na stworzenie interaktywnego katalogu filmów, odszukuje też w internetowych bazach danych wszelkie informacje - od obsady aktorskiej danego filmu po okładkę. Można także wyszukiwać inne informacje, na przykład kliknąć na nazwisko aktora, aby zobaczyć jego filmową biografię. Program umożliwi także na znajdywanie informacji i materiałów dotyczących seriali telewizyjnych. Użytkownik sam wybiera informacje, które zostaną pobrane do programu. Movienizer umożliwia także tworzenie odręcznych notek oraz oznaczaniu filmów, które chcemy obejrzeć. Warto dodać, że posiada wbudowany odtwarzacz multimedialny, umożliwiający oglądanie filmów z kolekcji bez konieczności wychodzenia z aplikacji.

Movienizer pozwala na zapisywanie danych w pliku, co pozwala na ich łatwy eksport czy import. Oprócz tego mamy tu mnóstwo innych, wygodnych funkcji, jak na przykład oznaczanie komu pożyczyliśmy daną pozycje i inne. W najnowszej wersji autorzy wprowadzili kilka mniejszych modyfikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.