Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Process Lasso Portable 64-bit 6.0.1.92

Process Lasso Portable to aplikacja do automatycznej konfiguracji i zarządzania procesami. Zwiększymy dzięki niej stabilność i szybkość działania systemu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 102
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Bitsum Technologies
Rozmiar: 2.9 MB
Nazwa pliku: processlasso_portable_64....

[inne wersje programu Process Lasso Portable 64-bit]
Process Lasso Portable to aplikacja pozwalająca użytkownikowi na dokładny wgląd w procesy systemu Windows. Program ten wyświetla dokładną ich listę – może mieć ona formę drzewka - wliczając w to procesy ukryte. Dostajemy informacje o obciążeniu pamięci RAM i procesora przez dany wraz z możliwością zresetowania, zatrzymania lub usunięcia go, a także inne informacje. Procesy mają różne kolory w zależności od tego, w jakim obszarze systemu działają (np. sieciowe). Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku. Aplikację można uruchamiać także z dysku przenośnego. Prezentowana wersja przeznaczona jest na komputery 64 bitowe.

Interfejs Process Lasso jest bardzo prosty w obsłudze, a tematyczne pogrupowanie funkcji ułatwia nawigację. Znajdziemy tu między innymi opcję zmiany parametrów danego procesu. W najnowszej wersji ulepszono kilka wersji językowych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.