Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MDB Zamówienia 2.11.9

MDB Zamówienia to użyteczna pomoc w każdej firmie. Dzięki aplikacji łatwo zrealizujemy i wykonamy zamówienia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 508
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Testa Software
Rozmiar: 14.96 MB
Nazwa pliku: mdbzamowienia.mdb_zamowie...

[inne wersje programu MDB Zamówienia]
MDB Zamówienia to program przeznaczony do rejestracji i wystawiania zamówień, zapytań ofertowych oraz ofert. Przydatny do szybkiego wystawiania dokumentów oraz do prowadzenia akcji ofertowych i marketingowych. Opcja zatwierdzania dokumentów pozwala kontrolować zamówienia wychodzące z firmy. Zamówienia można drukować oraz wysyłać pocztą elektroniczną. Definiowane formy płatności, sposoby dostaw opcja wczytywania danych z innego dokumentu to tylko niektóre z cech programu. Aplikacja posiada definiowane rejestry, bazę kontrahentów, produktów oraz wiele innych słowników. W bazie danych można zdefiniować wielu użytkowników programu. Użytkownicy mogą wystawiać dokumenty we wspólnym lub w oddzielnych rejestrach.

MDB Zamówienia posiada słownik produktów (towarów i usług). Oznacza to, że zamawiane mogą być zarówno towary jak i usługi. Dotyczy to również zapytań ofertowych, w których można pytać o koszty wykonania usługi.

UWAGA

Po zainstalowaniu wymagana jest aktywacja programu - program połączy się serwerem i pobierze klucz uprawniający do bezpłatnego używania programu przez okres testowy - 30 dni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.