Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MDB Sprzedaż 2.22.0

MDB Sprzedaż to przeznaczony dla firm i biur system wystawiania dokumentów VAT. Znacznie usprawnia pracę.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 656
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Testa Software
Rozmiar: 18.34 MB
Nazwa pliku: mdb_sprzedaz_setup_2.22.0...

[inne wersje programu MDB Sprzedaż]
MDB Sprzedaż to program przeznaczony do wystawiania dokumentów sprzedaży VAT oraz prowadzenia ewidencji zakupów i wydatków. Dowolna liczba rejestrów sprzedaży oraz zakupu, różne sposoby obliczania podatku VAT, definiowane sposoby numerowania dokumentów. Aplikacja prowadzi ewidencję zapłaty za wystawione oraz zarejestrowane dokumenty sprzedaży.

MDB Sprzedaż rejestruje stan zobowiązań wobec kontrahentów na podstawie dokumentów zakupu i sprzedaży. Kartoteka bilansu dostarcza informacji o stanie rejestrów VAT oraz wielkości sprzedaży i zakupów. Zestawienia roczne przedstawiane w formie tabelarycznej i na wykresach wskazują trendy sprzedaży i zakupów. Idealny program dla firm, którym dokumentację księgową prowadzi biuro rachunkowe, dla których istotna jest aktualna informacja o wielkości sprzedaży, zakupów oraz stan zobowiązań i należności wobec kontrahentów.

UWAGA

Po zainstalowaniu wymagana jest aktywacja programu - program połączy się serwerem i pobierze klucz uprawniający do bezpłatnego używania programu przez okres testowy - 30 dni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.