Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MDB Faktury VAT 2.16.7

MDB Faktury VAT to rozbudowany program do obsługi faktur VAT oraz proforma. Znacznie usprawnia wystawianie rachunków.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 607
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Testa Software
Rozmiar: 17.21 MB
Nazwa pliku: mdb_faktury_setup_2.16.7....

[inne wersje programu MDB Faktury VAT]
MDB Faktury VAT to program przeznaczony do wystawiania dokumentów sprzedaży VAT oraz faktur pro forma. Program posiada bogate możliwości edycyjne, można wystawiać dokument na podstawie wcześniej wystawionego dokumentu, można wczytywać do dokumentu pozycje z innego dokumentu, automatycznie tworzony jest również dokument korekty. Dowolna liczba rejestrów sprzedaży, różne sposoby obliczania podatku VAT (od netto oraz brutto) dla każdego rejestru, definiowane stałe oraz zmienne stopki dokumentów, różne formaty oraz sposoby numerowania dokumentów pozwolą dostosować program do własnych potrzeb. Aplikacja prowadzi ewidencję zapłaty za faktury, pozwala fakturować dowolne produkty (towary i usługi).

MDB Faktury VAT tworzy faktury na podstawie dwóch podstawowych słowników: słownika kontrahentów oraz słownika produktów. W słowniku kontrahentów znajdują się takie dane jak nazwa, adres, nip, dane dotyczące sposobów ustalania cen sprzedaży oraz dane podstawowe dane przedstawicieli kontrahenta, takie jak telefon oraz e-mail. Słownik produktów przechowuje informacje o towarach i usługach, które będą występować na fakturach.

UWAGA

Po zainstalowaniu wymagana jest aktywacja programu - program połączy się serwerem i pobierze klucz uprawniający do bezpłatnego używania programu przez okres testowy - 30 dni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.