Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Directory Opus (64-bit) 10.2.0.0

Directory Opus to alternatywa dla Eksploratora Windows. Posiada mnóstwo narzędzi, ułatwiających codzienną pracę i używanie komputera.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 455
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: GPSoftware
Rozmiar: 42.38 MB
Nazwa pliku: DOpusInstall64.exe

[inne wersje programu Directory Opus (64-bit)]
Directory Opus jest menadżerem plików Windows, który z powodzeniem może zastąpic systemowego Eksploratora. Tym bardziej, że wyposażony jest w mnóstwo niedostępnych tam opcji, jak na przyklad wyswietlanie drzewka plików czy też widok w dwóch kolumnach, możliwość wysylania danych prosto na serwer, wsparcie dla archiwizerów, edycja tagów i metadanych czy usługa nagrywania plyt CD i DVD. Dzięki Directory Opus możemy takze zobaczyc wielkosc folderów oraz wydrukować lub wyeksportować ich listę. Można także oznaczać wybrane katalogi kolorem lub za pomocą gwiazdek.

Directory Opus posiada w pelni konfigurowalny, polski interfejs. Użytkownik ma możliwosc samemu zdefiniowac klawisze skrótów, a takze pasek narzędzi. Aplikacja w pelni intergruje sie z UAC. W wydaniach oznaczonych numerem 10 ulepszono zarządzanie plikami, szybkosc rozpakowywania archiwów, wprowadzono usprawnienia w interfejsie użytkownika, dodano takze kilka nowych funkji nawigacyjnych. Dzięki wydaniu trial Directory Opus można przekonac się osobiscie o wszystkich starych i nowych funkcjach tego programu.

W wydaniu 10.2.0.0 uległy poprawkom wszystkie funkcje i możliwości aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.