Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Avidemux 2.6.0

Avidemux to edytor multimediów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 477
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Avidemux.org
Rozmiar: 12.82 MB
Nazwa pliku: avidemux_2.6.0_win32.exe

[inne wersje programu Avidemux]
Avidemux to prosty, darmowy edytor plików wideo. Oprócz podstawowych opcji takich jak przycinanie obrazu, zmiana rozmiaru i jakości oraz dołączanie odpowiednich ścieżek dźwiękowych i napisów, posiada również szeroki wybór filtrów i funkcji. Przykładami są: wyostrzanie obrazu, equalizer, panel sterowania kolorystyką, efekt wyciszania, bramka szumów, rozmycie lub poświata.

Avidemux obsługuje najpopularniejsze formaty plików oraz nośników (między innymi AVI, MPEG, MP4, ASF oraz płyty DVD). Nie znajdziesz tu skomplikowanego interfejsu graficznego znanego z edytorów wideo. Większość funkcji dostępna jest z poziomu górnego menu. Trzeba przyznać, że nie jest ich mało. Avidemux może wycinać dowolny fragment pliku, wstawiać go w inne miejsce, zmieniać niezliczoną liczbę parametrów obrazu oraz dźwięku za pomocą specjalnej biblioteki filtrów, a także konwertować gotowy film do najpopularniejszych formatów, w tym również dostosowanych do odtwarzania w multimedialnych urządzeniach przenośnych. Posiadaczom większej kolekcji plików wideo do obróbki z pewnością przyda się moduł kolejkowania zadań.

W najnowszej wersji zaktualizowano biblioteki ffmpeg, usunięto narzędzia VOB to VobSub, VobSub to srt, and TS to srt, pojawia się nowy silnik Python, filtr video dla Linuxa i Mac, a także sporo innych nowości. Usunięto również kilkanaście funkcji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.