Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Pale Moon Portable 64-bit 15.0

Pale Moon Portable to przeglądarka internetowa, powstała na bazie Firefoxa. Usunięto z niej jednak wszystkie zbędne i mało popularne elementy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 221
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Moonchild Productions
Rozmiar: 16.42 MB
Nazwa pliku: Palemoon-Portable-15.0-x6...

[inne wersje programu Pale Moon Portable 64-bit]
Pale Moon Portable to przeglądarka internetowa, która do złudzenia przypomina Mozilla Firefox. Nic w tym dziwnego, bowiem powstała ona w całości na bazie tej aplikacji, jednak różni się od oryginału kilkoma cechami. Przede wszystkim usunięto zbędne funkcje, co sprawia, ze program zużywa mniej pamięci RAM, przez co cały system działa szybciej. Jak chwalą się producenci, Pale Moon w stosunku do FF działa szybciej o 25%, ale – wyłącznie jeśli mamy wielordzeniowy procesor. Oczywiście mamy tu przeglądanie w kartach, wsparcie dla CSS3, HTML5 czy DOM. Nie ma jednak obsługi ActiveX, kontroli rodzicielskiej oraz kilku innych standardowych dla protoplasty elementów. Prezentowana wersja może być uruchamiana bez instalacji na dyską. Można ja odpalić bezpośrednio z dysku przenośnego. Jest to wersja przeznaczona na komputery 64 bitowe.

Pale Moon obsługuje wszystkie wtyczki napisane dla Firefoxa, więc można poszerzyć w każdej chwili funkcjonalność tej przeglądarki o dodatkowe możliwości. W kolejnej wersji wprowadzono modyfikacje mające wpływ na bezpieczeństwo. Udało się także poprawić szybkość działania i wiele więcej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.