Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Avast! Free Edition 7.0.1466

Avast! Free Edition to popularny program antywirusowy, posiadający narzędzia umożliwiające kompleksową ochronę przed wirusami i groźnymi programami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 922
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AVAST Software
Rozmiar: 93.65 MB
Nazwa pliku: avast_free_antivirus_setu...

[inne wersje programu Avast! Free Edition]
Avast! Free Edition to wszechstronny program antywirusowy, posiadający kilka modułów umożliwiających kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami i groźnymi elementami. Darmowa edycja posiada ograniczoną funkcjonalność jednak jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zarówno początkujących jak i profesjonalnych użytkowników chcących czuć się bezpiecznie przy korzystaniu z internetu.

Avast! Free Edition posiada innowacyjny silnik skanujący, który chroni przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim oraz innymi złośliwymi elementami. Dodatkowo Avast! Free Edition wyposażony jest skaner działający w linii komend, zaawansowany interfejs użytkownika, ochronę w czasie rzeczywistym, opcję blokowania skryptów, uaktualnienia inicjowane przez serwer firmy (a nie przez sam program). Aplikacja wykrywa wszelkiego rodzaju wrogie programy i automatycznie aktualizuje definicje wirusów (niezbędny jest dostęp do Internetu).

avast w tej wersji posiada hybrydę technologii chmury (cloud) z klasyczną aktualizacją bazy wirusów, co pozwala wszystkim użytkownikom na otrzymywanie aktualizacji w czasie rzeczywistym. Wraz z premierą wersji avast! 7, laboratorium wirusów firmy AVAST wypuści około 20 aktualizacji dziennie, stopniowo wzmagając ich częstotliwość wraz z rozwojem infrastruktury. W nowej wersji ulepszono działanie FileRep. To funkcja, która umożliwia szybszą identyfikację zagrożeń dzięki sortowaniu nowych, potencjalnie niebezpiecznych plików od znanych, bezpiecznych. Celem FileRep jest kategoryzowanie wszystkich plików w Internecie wśród setek milionów innych wykonywalnych plików umieszczonych już w bazie danych - chmurze. Dane pochodzące ze społeczności CommunityIQ, pomagają programowi avast! zdecydować, które pliki powinny być umieszczone w AutoSandbox.

W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi, między innymi z podwójnym dźwiękiem informującym o aktualizacji, zmianą trybu na Safezone, poprawiono także stabilność aplikacji oraz współpracę z wtyczkami Outlooka.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.