Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FX Able Model-PR v2017 PS 1997-04-28

FX Able Model-PR v2017 PS to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Xerox.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 282
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Xerox
Rozmiar: 366
Nazwa pliku: able1_w95_20_p.exe

[inne wersje programu FX Able Model-PR v2017 PS]
FX Able Model-PR v2017 PS jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Xerox.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz FX Able Model-PR v2017 PS, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania dp203a_V6_pcl_tc_v325.zip lub Acer Extensa 4630G Notebook Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Win. Programiści Xerox zadbali, by FX Able Model-PR v2017 PS były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.