Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CopyTo 5.1.0.2

Program służący do zapisu płyt CD oraz dwuwarstwowych płyt DVD. Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć nagrywanie .

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 440
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 25.16 MB
Nazwa pliku: copyto5_setup-regnow_1377...

[inne wersje programu CopyTo]
CopyTo (wcześniej znany jako CopyToDVD) to program służący do zapisu płyt CD oraz dwuwarstwowych płyt DVD. Możemy także dzieki niej stworzyć obraz płyty w popularnych formatach .iso oraz .bin/cue. Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze - wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć nagrywanie (program integruje się z powłoką, dzięki czemu jest obecny w menu kontekstowym po kliknięciu prawego klawisza myszki).

Aplikacja CopyTo automatycznie wykryje, czy użytkownik chce wykonać kopię zapasową folderów, czy np. chce stworzyć dysk audio CD. Największym atutem CopyTo pozostaje prosty, czytelny interfejs, dostępny także w języku polskim. Program współpracuje z czytnikami CD-R{/a}}/CD-RW/DVD-R/DVD-RW/DVD+R/DVD+RW/DVD-RAM i obsługuje dwuwarstwowe płyty do 8,5 GB. Wspierane systemy plików to Unicode/ISO/Joliet/UDF. Jeśli chodzi o obrazy płyty, aplikacja umożliwia nie tylko ich tworzenie i używanie, ale również i modyfikacje. Jedną z ważniejszych opcji, o jakich warto wspomnieć, jest planowe wykonywanie kopii zapasowych w wybranym przez użytkownika czasie. Nowości w tym wydaniu to naprawienie kilkunastu bugów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.