Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Total Commander 64 bit 8.0 beta 18

Total Commander to manager plików, będący klasą samą w sobie. Łączy cechy kilku aplikacji, przez co można używać go niemal do wszystkiego.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 662
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Christian Ghisler
Rozmiar: 4.3 MB
Nazwa pliku: tc80x64beta18.exe
Total Commander to znakomita aplikacja służąca do zarządzania plikami. Pozwala na dostęp do systemu plików Windows, a także innych, np. Pocket PC. Część z imponujących możliwości programu to wbudowana przeglądarka i edytor plików tekstowych, obsługa kilkunastu formatów kompresji (m.in. ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE) oraz zintegrowany klient FTP (wraz z obsługą HTTP Proxy oraz FXP) wraz z managerem haseł.

Total Commander umożliwia nam oglądanie miniatury plików graficznych, określać cechy opisujące dany plik w kolumnie (np. atrybuty, nazwa, rozszerzenie), a także wyszukiwać zaszyfrowane pliki w systemie. Aplikacja pozwala także na wyszukiwanie dodatkowych wtyczek i ich automatyczną instalację. Jest to wersja beta, mogąca działać niestabilnie. Użytkownicy chcący mieć pewność działania aplikacji powinni sięgnąć po wersję Total Commander 7.56 a. W najnowszej wersji beta wprowadzoni klikadziesiąt różnorodnych poprawek.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.